top of page
1b2f5a2a-d9a7-4755-ad78-6152a40ff607.jpg

חוזק הנדסה

אנו זמינים לכל עבודת בנייה

קצת על החברה שלנו

חוזק הנדסה מתמחה מאז שנת 1994 בהנדסת מבנים וקונסטרוקציה בכל שלבי הניהול, הביצוע והבקרה.

מאז היווסדה החברה פועלת בחזית הטכנולוגיה של הנדסת בטיחות מבנים, ייעוץ, ותכנון.
אף פרויקט בניה אינו זהה לפרויקט אחר, ולכל אחד מהם מאפיינים יחודיים משלו. אנו רואים בכל פרויקט אתגר חדש ומשתדלים להוות מודל מתקדם ופורץ דרך בענף הבניה הישראלי. בין השאר, אנו עוסקים בתכנון מבנים תוך הבטחת עמידתם בעומס, חוזקם ויציבותם.
במסגרת כל פרויקט, אנו פועלים תוך הקפדה על חוקי התכנון והבניה ומקפידים על תכנון הנדסי באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בישראל. באמצעות אמצעים אלה, המהנדסים שלנו יכולים לבצע מדידות והערכות מדוייקות, העומדות בכל התקנים הנדרשים, על מנת לקבוע באופן המושלם את השינויים או הדרישות ההנדסיות שיבטיחו כי הפרויקט שלכם יהיה בטוח ועומד בתקנים אלה.
בין השאר, אנו עומדים בקשר עם כל גורמי הפרויקט הרלוונטיים, משלב היזום, התכנון ועד לשלבי הפרויקט השונים, וכלה בסיומו של הפרויקט. במסגרת כל פרויקט, אנו מעסיקים צוותים מקצועיים, כולם בעלי ידע ניהולי והנדסי מקיף וחיוני. הצוותים משתפים פעולה לאורך כל מחזור חיי הפרויקט עם מגון צוותי התכנון, העיצוב והבניה.
בנוסף, במהלך כל פרויקט הצוותים המקצועיים שלנו פועלים תוך שיתוף פעולה מלא עם קבלנים, יזמים, אדריכלים, מהנדסי ביצוע שונים, מנהלי פרויקט בניה, מהנדסי מים, אדריכלי נוף, יועצים ומתכננים שונים, כמו גם מהנדסי תחבורה, הנדסת הסביבה ועוד.
את הפרויקטים ניתן לחלק לשני שלבים עיקריים: שלב התכנון ושלב הפיקוח. במסגרת שלב התכנון, אנו בחוזק הנדסה נעניק לכם יעוץ והכוונה הנדסיים במגוון תחומים עד לקבלת היתרים על פי חוק. בנוסף, נוכל לסייע לכם בבחירת אנשי המקצוע הנכונים והאמינים ביותר ליישום וביצוע הפרויקט שלכם.
בשלב הפיקוח נוכל לסייע לכם בפיקוח על גורמי הפרויקט השונים, על מנת שתוכלו לעמוד בלוחות זמנים מוגדרים ובכך גם לא לחרוג ממסגרות תקציביות שהגדרתם. בנוסף, ולא פחות חשוב, אנו דואגים בכל שלב שהבניה תעמוד בתקנים ותהיה נאמנה למפרט הבניה, עד לפרטים הקטנים ביותר. עם תום הפרויקט נבחן באופן יסודי האם הפרויקט הושלם תוך עמידה בסטנדרטים ובהנחיות ההנדסיות שהתווינו בתחילת הדרך, והאם נדרשים תיקונים או שינויים. אנו נשארים לפקח ולייעץ עד שהפרויקט מושלם וחף מליקויים.
המהנדסים שלנו הנם בין המומחים הטובים ביותר בתחום תכנון השלד והנדסת הבנין. בין השאר, אנו מתמחים בתכנון הנדסי של מבנים פשוטים או מורכבים, כגון מבני מגורים, מבני ציבור, מבני תעשייה, אחסנה ואולמות, מבני תשתית שונים, גשרים ועוד.
אנו מבטיחים לכם כי הפרויקט ההנדסי שלכם הוא בידיים בטוחות - וזה בטוח!

3a48255e-79a8-4a2f-9a45-163917709d54.png

הלקוחות שלנו

בין לקוחותינו ניתן למצוא משרדי תכנון (הנדסה ואדריכלות), מפעלי תעשייה, משרד הביטחון, משרד ראש הממשלה, מרכז בינוי, שיכון ובינוי, אמות השקעות, רשות שדות התעופה, עיריית ראשון לציון, נווה שוסטר, רשויות מקומיות, גופים ומוסדות ממשלתיים, מוסדות אקדמיים, יזמים וקבלני בניין, רכבת ישראל, כביש 6, מע"צ ולקוחות פרטיים.

Construction Workers

הצוות שלנו

נו בחוזק הנדסה מעסיקים צוות מנצח של מהנדסים, הנדסאים, אדריכלים ויועצים העומדים במרכז הפעילות ההנדסית של כל פרויקט.כל הצוותים העובדים בחוזק הנדסה הנם מאנשי המקצוע המעולים ביותר הנמצאים כיום בשוק, ולכולם ידע ניהולי והנדסי מקיף וחיוני.
הצוותים שלנו ילוו את הפרויקט שלכם בשלביו העיקריים

aa6742c2-5f66-412c-9ebb-9c8e05a850d2.jpg

ההתמחות שלנו

אנו בחוזק הנדסה עוסקים במגוון רחב של תחומים הנוגעים לפרויקט ההנדסי שלך, משלב היזום, התכנון ועד לשלב ניהול הפרויקט, הביצוע והבדיקות הסופיות. בין השאר, אנו מתמחים בתחומים הבאים

ניהול ותיאום פרוייקטים בבניה ותשתיות
- ניהול ביצוע הבניה על כל שלביה

- ניהול תכנון
 

8c4962ef-a94e-4f45-b760-166bc911fe8d.jpg

פרויקטים שהחברה שלנו ביצעה בשנים האחרונות

בלוג

3a48255e-79a8-4a2f-9a45-163917709d54.png

גלריה

גלריה

נשמח אם תצרו עמנו קשר באחת מן הדרכים הבאות:

רחוב יוסף ספיר 3 רמת גן

טלפון : 03-730-2024

פקס: 03-730-6663

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page